Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Nazwa Tommy Hilfiger 1791903 Casual męski 42mm 5ATM
Nazwa marki Tommy Hilfiger
SKU w połowie 33304
Kod EAN 7613272437639
Płeć Mężczyzna
Seria producenta Casual męska 42mm
Nr art. 1791903
Styl Nowoczesny
Waga produktu 0.12
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Funkcje Godzina, Minuta, Sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 42
Grubość koperty 10
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 5
Kolor obudowy Złoty
Matowa powierzchnia, polerowana
Szkło hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy czarny
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Pasek do zegarka kolor złoty
Zapięcie składane
Szerokość paska 21
Maks. obwód nadgarstka 200
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















