Cena regularna:
599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
-
Zegarek Damski
Seria producenta:
Eve
Kod kreskowy:
7613272415064
Styl:
Sportowy
Waga [kg]:
0,05
Wyświetlacz:
Analogowy
Ruch:
Bateria (kwarc)
Funkcje:
24 godziny, data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy:
Stal nierdzewna
Szerokość koperty [mm]:
38
Grubość koperty [mm]:
9
Kształt obudowy:
Okrągły
Wodoodporność [ATM]:
3
Kolor obudowy:
Różowe złoto
Powierzchnia:
Błyszczący
Szkło:
hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy:
Srebro
Materiał paska:
Silikonowy
Kolor paska:
biały
Zapięcie:
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska [mm]:
19
Maks. obwód nadgarstka [mm]:
195
Co jest w zestawie?
Oryginalne firmowe opakowanie Tommy Hilfiger
Instrukcja obsługi w języku polskim
Dokumenty dotyczące gwarancji
(Czas gwarancji wynosi 24 miesiące. Gwarancja realizowana jest przez autoryzowany serwis producenta, którego adres znajduje się w dokumentacji zegarka)
>>> KUPUJESZ PRODUKT Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI<<<
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Biały |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |






Grawerowanie 















