na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Gold
Mechanizm: Swiss Quartz, EOL (battery end-of-life indicator)
Koperta: Stal nierdzewna 316L z bezelem z 18-karatowego różowego złota
Średnica koperty: 33 mm
Grubość koperty: 7.6 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Pełny
Wodoszczelność: 30 m (3 bar)
Tarcza: Kremowa opalizująca z różowozłotymi indeksami pałeczkowymi
Pasek: Beżowy skórzany
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Kremowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Kremowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















