na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Gold
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy, zapewniający precyzyjne odmierzanie czasu.
Koperta: Stal nierdzewna 316L z 18-karatowym żółtym złotem na bezelu.
Średnica koperty: 33 mm
Grubość koperty: 7 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Zamknięty
Wodoszczelność: 30 m (3 bar)
Tarcza: Biała masa perłowa z 3 diamentowymi indeksami
Bezel: Stały, wykonany z 18-karatowego żółtego złota
Bransoleta: Bransoleta ze stali nierdzewnej 316L z zapięciem na przyciski
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















