na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, szwajcarski mechanizm.
Model mechanizmu: ETA F06.115.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik, wskaźnik końca żywotności baterii (EOL).
Precyzja: Wysoka dokładność czasu z minimalnymi odchyleniami.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 40 mm.
Grubość: 8,25 mm.
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną.
Tarcza
Kolor: Niebieski z promienistym wzorem.
Indeksy: Indeksy liniowe.
Funkcje dodatkowe: Wskazówki i indeksy pokryte warstwą Super-LumiNova® dla lepszej czytelności w ciemności.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Szerokość: 20 mm.
Zapięcie: Motylkowe z przyciskami.
Dodatkowe informacje: System szybkiej wymiany bransolety.
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki i indeksy pokryte warstwą Super-LumiNova®.
Wskaźnik EOL: Informuje o konieczności wymiany baterii.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących długotrwałe użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Klasyczny design z nowoczesnymi akcentami.
Wykończenie: Polerowana stal z matowymi akcentami.
Idealny dla
Miłośników klasycznej elegancji i szwajcarskiej precyzji.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















