na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski mechanizm.
Model mechanizmu: Powermatic 80 (kaliber C07.111).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik.
Rezerwa chodu: Do 80 godzin.
Sprężyna włosowa: Nivachron™ – odporna na działanie pól magnetycznych.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 38 mm.
Grubość: 11,2 mm.
Wodoszczelność: Do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną.
Dekiel: Przezroczysty, umożliwiający obserwację pracy mechanizmu.
Tarcza
Kolor: Niebieski.
Indeksy: Słupkowe, pokryte powłoką świecącą.
Wskazówki: Pokryte warstwą świecącą.
Funkcje dodatkowe: Datownik na godzinie 3.
Pasek
Materiał: Skóra naturalna.
Kolor: Granatowy z białymi przeszyciami.
Szerokość: 20 mm.
Zapięcie: Standardowe, z systemem szybkiej wymiany (Quick Release).
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki i indeksy świecące po wcześniejszym naświetleniu.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Klasyczny design inspirowany sportowym stylem lat 70.
Wykończenie: Polerowana stal z matowymi akcentami.
Idealny dla
Miłośników klasycznego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Osób poszukujących eleganckiego zegarka na co dzień i na specjalne okazje.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















