na wyczerpaniu
Opis
Średnica koperty: 40 mm
Grubość koperty: 10,4 mm
Kształt koperty: Beczka (tonneau)
Kolor tarczy: Srebrny z wykończeniem sunburst
Szkło: Szkło szafirowe odporne na zarysowania
Wodoszczelność: 100 metrów (10 bar)
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy ETA F06.115
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data, wskaźnik końca życia baterii (EOL)
Materiał bransolety: Stal nierdzewna z zintegrowanym designem
Zapięcie: Zatrzaskowe z zabezpieczeniem
Waga: 130 gramów
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















