na wyczerpaniu
Opis
Tissot T126.010.11.133.00 to elegancki zegarek damski z kolekcji Bellissima Small Lady, który idealnie nadaje się na specjalne okazje. Zegarek posiada kopertę o średnicy 26 mm wykonaną ze stali nierdzewnej, niebieską tarczę z masy perłowej oraz szafirowe szkło odporne na zarysowania. Wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy ETA F03.101, zegarek oferuje wodoszczelność do 50 metrów, co czyni go zarówno stylowym, jak i praktycznym wyborem na każdą okazję.
Seria: Bellissima Small Lady
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy, ETA Caliber F03.101
Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 26 mm
Grubość koperty: 6.9 mm
Bezel: Stały, stal nierdzewna
Szkiełko: Wypukłe, szafirowe, odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną
Tarcza: Niebieska masa perłowa z giloszowanym wykończeniem, rzymskie indeksy
Wyświetlanie daty: Na godzinie 6
Wodoodporność: 50 metrów (5 ATM)
Pasek: Stal nierdzewna z zapięciem motylkowym z przyciskiem
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, data, wskaźnik końca żywotności baterii (EOL)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 26 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















