na wyczerpaniu
Opis
Tissot T006.207.22.036.00 to elegancki zegarek damski z kolekcji Le Locle, który wyróżnia się dwukolorową kopertą i bransoletą ze stali nierdzewnej z powłoką PVD w kolorze różowego złota. Srebrna tarcza ozdobiona jest diamentowymi indeksami, nadając zegarkowi wyjątkowy i luksusowy wygląd. Wyposażony w automatyczny mechanizm ETA Caliber 2671, oferuje rezerwę chodu do 38 godzin, a szafirowe szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, zapewniając trwałość i elegancję na co dzień.
Kolekcja: T-Classic, Le Locle
Mechanizm: Automatyczny, kaliber ETA 2671 z rezerwą chodu wynoszącą 38 godzin
Koperta: Stal nierdzewna 316L z powłoką PVD w kolorze różowego złota
Średnica koperty: 29 mm
Grubość koperty: 8.00 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Przezroczysty, umożliwiający podgląd mechanizmu
Wodoszczelność: 30 metrów (3 bar)
Tarcza: Srebrna z indeksami rzymskimi i diamentowymi
Bezel: Stały, stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze różowego złota
Bransoleta: Dwukolorowa stal nierdzewna i różowe złoto PVD
Zapięcie: Motylkowe z przyciskami
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 3
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 29 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















