Cena regularna:
699,00 zł
średnia ilość
Opis
Timberland TDWGQ2231203 Abbotville – elegancja i funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu.
Timberland TDWGQ2231203 Abbotville to męski zegarek o solidnym charakterze, wyposażony w kwarcowy mechanizm z funkcją chronografu i datownikiem. Czarna tarcza z luminescencyjnymi wskazówkami, koperta ze stali nierdzewnej o średnicy 46 mm oraz wygodny silikonowy pasek tworzą harmonijne połączenie stylu i wygody, a wodoszczelność do 5 ATM zapewnia niezawodność podczas codziennego użytkowania.
Mechanizm
Typ: Kwarcowy
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, chronograf, datownik
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna
Średnica: 46 mm
Grubość: 12 mm
Odporność na wodę: Do 50 metrów (5 ATM)
Szkiełko: Mineralne
Tarcza
Kolor: Czarny
Indeksy: Wskazówki i indeksy pokryte powłoką luminescencyjną
Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik
Pasek
Materiał: Silikonowy
Kolor: Czarny
Szerokość: 21 mm
Zapięcie: Sprzączka
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskazówki i indeksy
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny design z eleganckimi akcentami
Wykończenie: Matowe i polerowane powierzchnie
Idealny dla
Mężczyzn ceniących funkcjonalność i stylowy wygląd
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















