Cena regularna:
559,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, zasilany baterią
Model mechanizmu: Miyota 2035
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda
Precyzja: Wysoka dokładność czasu z minimalnymi odchyleniami
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna
Średnica: 45 mm
Grubość: 12 mm
Odporność na wodę: Do 50 metrów (5 ATM)
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania i uderzenia
Tarcza
Kolor: Niebieski z teksturowanym wzorem
Indeksy: Srebrne, liniowe
Funkcje dodatkowe: Brak
Pasek
Materiał: Skóra naturalna
Kolor: Brązowy
Szerokość: 24 mm
Zapięcie: Klasyczna sprzączka
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskazówki: Wskazówki pokryte warstwą świecącą po wcześniejszym naświetleniu
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długotrwałe użytkowanie
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny design z eleganckimi akcentami
Wykończenie: Matowa i polerowana stal dla kontrastowego efektu
Idealny dla
Mężczyzn ceniących sportowy styl z eleganckimi detalami
Osób poszukujących funkcjonalnego i stylowego dodatku na co dzień
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















