Cena regularna:
1 599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy chronograf Miyota OS10
- Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L z powłoką PVD w kolorze czarnym
- Średnica koperty: 45 mm
- Grubość koperty: 14 mm
- Pasek: Czarny gumowy pasek z klasycznym zapięciem na sprzączkę
- Tarcza: Czarna z wyrazistymi, sportowymi akcentami i racing stripes
- Szkło: Szkło mineralne z powłoką szafirową
- Koronka: Zakręcana
- Wodoodporność: 10 ATM (odporny na zanurzenie do 100 metrów)
- Bezel: Stały, czarny
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik, 24-godzinny wskaźnik
- Waga: 140 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















