Cena regularna:
3 119,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
ACE Genesis Chronograph 44 mm
Numer producenta
ACE130
Edycja limitowana
X/1000, Tak
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,16 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
5030.D, Ronda
Funkcje
Chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość obudowy
15 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
20 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Koronka
Wkręcana
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Kauczuk
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
30 mm
Maks. obwód nadgarstka
230 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 30 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















