na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
PŁEĆ
Męski
PRODUCENT
Timex
POCHODZENIE MARKI
USA
WODOSZCZELNOŚĆ
10 ATM (100m)
MECHANIZM
Kwarcowy
MATERIAŁ KOPERTY
Tworzywo sztuczne
KSZTAŁT KOPERTY
Okrągła
KOLOR KOPERTY
Czarny
RODZAJ SZKIEŁKA
Akrylowe
KOLOR TARCZY
Szary
TYP PASKA
Pasek
MATERIAŁ PASKA
Tworzywo sztuczne
KOLOR PASKA
Czarny, zieleń wojskowa
CECHY ZEGARKA
Alarm, Czas Dobowy, Czas działania baterii- 2 lata, Datownik, Dual Time, Indiglo, Shock Resistance - wstrząsoodporność., Stoper, Timer
STYL
Casualowy, Sportowy
WYMIARY/WAGA
Szerokość 45 mm
Szerokość Paska
22 mm
Nr Katalogowy
TW4B27500
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Tworzywo sztuczne |
| Kolor tarczy | Szary |
| Szkiełko | Akrylowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary kamuflaż |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















