na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
PŁEĆ
Męski
PRODUCENT
Timex
POCHODZENIE MARKI
USA
WODOSZCZELNOŚĆ
20 ATM (200m)
MECHANIZM
Kwarcowy
MATERIAŁ KOPERTY
Tworzywo sztuczne
KSZTAŁT KOPERTY
Okrągła
KOLOR KOPERTY
Czarny, Srebrny
RODZAJ SZKIEŁKA
Mineralne
KOLOR TARCZY
Czarny
TYP PASKA
Pasek
MATERIAŁ PASKA
Tworzywo sztuczne
KOLOR PASKA
Czarny
CECHY ZEGARKA
Alarm, Czas Dobowy, Czas działania baterii- 2 lata, Datownik, Dual Time, Indiglo, Nickel free, Shock Resistance - wstrząsoodporność., Stoper, Timer
STYL
Sportowy
WYMIARY/WAGA
50mm x 50mm x 17mm / 79,5g
Szerokość Paska
18mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 50 mm |
| Grubość koperty | 17 |
| Rodzaj koperty | Tworzywo sztuczne |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















