na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
PŁEĆ
Męski
PRODUCENT
Timex
POCHODZENIE MARKI
USA
WODOSZCZELNOŚĆ
10 ATM (100m)
MECHANIZM
Kwarcowy
MATERIAŁ KOPERTY
Stal szlachetna
KSZTAŁT KOPERTY
Okrągła
KOLOR KOPERTY
Szary
RODZAJ SZKIEŁKA
Mineralne
KOLOR TARCZY
Szary
TYP PASKA
Pasek
MATERIAŁ PASKA
Gumowy
KOLOR PASKA
Czarny
CECHY ZEGARKA
Datownik, Indiglo, Sekundnik
STYL
Casualowy, Elegancki, Modowy, Sportowy
WYMIARY/WAGA
42mm x 42mm x 13mm
Szerokość Mocowania
22 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Guma |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















