na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
PŁEĆ
Męski
PRODUCENT
Timex
POCHODZENIE MARKI
USA
WODOSZCZELNOŚĆ
3 ATM (30m)
MECHANIZM
Kwarcowy
MATERIAŁ KOPERTY
Aluminium
KSZTAŁT KOPERTY
Okrągła
KOLOR KOPERTY
Czarny
RODZAJ SZKIEŁKA
Akrylowe
KOLOR TARCZY
Czarny
TYP PASKA
Pasek
MATERIAŁ PASKA
Nylonowy, Tkanina
KOLOR PASKA
Szary, Żółty
CECHY ZEGARKA
Chronograf, Datownik, Indiglo, Nickel free, Podświetlenie, Sekundnik, Stoper
STYL
Casualowy, Sportowy
WYMIARY/WAGA
40mm x 40mm x 9mm / 36g , , Obwód paska mierzony wraz z kopertą- 21cm
Szerokość Mocowania
20 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Aluminium |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Akrylowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Tkanina |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















