Cena regularna:
999,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: kwarcowy.
Funkcje: godzina, minuta, sekunda, datownik.
Koperta
Materiał: stal nierdzewna, pozłacana.
Średnica: 42 mm.
Grubość: 12 mm.
Odporność na wodę: do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: mineralne.
Tarcza
Kolor: niebieski.
Indeksy: brak informacji o rodzaju indeksów.
Funkcje dodatkowe: datownik umieszczony przy godzinie 4.
Bransoleta
Materiał: stal nierdzewna, pozłacana.
Kolor: złoty.
Szerokość: 14 mm (szerokość mocowania).
Zapięcie: motylkowe.
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskazówki: pokryte powłoką fosforyzującą Neobrite.
Wytrzymałość i trwałość
Wysokiej jakości materiały, takie jak stal nierdzewna i mineralne szkło, zapewniające długotrwałe użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: elegancki design z niebieską tarczą i złotymi elementami.
Wykończenie: matowe i polerowane powierzchnie koperty.
Idealny dla
Mężczyzn ceniących elegancję i klasyczny styl z nutą sportowego charakteru.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 25 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















