Spinnaker SP-5100-11 Croft Automatic - zegarek
Cena regularna:
1 399,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny Seiko NH35 z funkcją datownika
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: 15 mm
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Kolor tarczy: Czarny
- Indeksy i wskazówki: Pokryte luminescencją Newlite
- Bezel: Obrotowy w lewo
- Koronka: Zakręcana
- Bransoleta: Stal nierdzewna o szerokości 20 mm z zapięciem na przycisk i blokadą bezpieczeństwa.
- Wodoszczelność: 15 ATM (150 metrów)
- Waga: 160 g
- Funkcje dodatkowe: Wskaźnik daty, wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















