Spinnaker SP-5097-33 Spence Automatic - zegarek
Cena regularna:
2 899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny Miyota 9039
- Funkcje: Godzina, minuta, sekunda
- Rezerwa chodu: 42 godziny
- Częstotliwość: 28,800 BPH
- Ilość kamieni: 24
-
Obudowa:
- Materiał: Stal nierdzewna 316L
- Średnica: 40 mm
- Grubość: 12 mm
- Lug-to-lug: 48 mm
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Bezel: Jednokierunkowy obrotowy
-
Tarcza:
- Kolor: Hickory Brown
- Indeksy: Luminescencyjne Swiss Super-LumiNova
-
Pasek:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Szerokość: 20 mm
- Zapięcie: Składane z blokadą bezpieczeństwa
- Dodatkowy pasek: Skórzany
-
Wodoszczelność:
- Do 300 metrów (30 ATM)
-
Inne cechy:
- Waga: 150 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Brązowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















