Spinnaker SP-5088-44 Hull Diver Automatic - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny Seiko NH35
- Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, data
- Rezerwa chodu: 41 godzin
-
Obudowa:
- Materiał: Stal nierdzewna 316L
- Średnica: 42 mm
- Grubość: 15 mm
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Bezel: Jednokierunkowy, ceramiczny
-
Tarcza:
- Kolor: Harvest Brown
- Indeksy: Luminescencyjne Swiss Super-LumiNova
-
Pasek:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Składane z blokadą bezpieczeństwa
-
Wodoszczelność:
- Do 300 metrów (30 ATM)
-
Inne cechy:
- Waga: 125 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Brązowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















