Spinnaker SP-5088-03 Hull Diver Automatic - zegarek
Cena regularna:
1 459,00 zł
średnia ilość
Opis
- Mechanizm: Automatyczny (Seiko NH35)
- Średnica koperty: 42 mm
- Grubość koperty: 15 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
- Kolor tarczy: Zielony (Alligator Green)
- Szkło: Szkło szafirowe
- Bezel: Jednokierunkowy z ceramiczną wkładką
- Wodoodporność: Do 300 metrów (30 ATM)
- Pasek: Skórzany
- Szerokość paska: 22 mm
- Lug to Lug: 50 mm
- Funkcje: Data, godziny, minuty, sekundy
- Luminacja: Swiss Super-LumiNova na indeksach i wskazówkach
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















