Cena regularna:
1 499,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Conceptual
Mechanizm: Solar, kaliber V176
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 41,4 mm
Grubość koperty: 12,1 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Przezroczysty, stal nierdzewna
Wodoszczelność: 100 m (10 bar)
Tarcza: Niebieska z luminescencyjnymi wskazówkami i markerami, tachymetr
Bezel: Stały, stal nierdzewna
Bransoleta: Stal nierdzewna z zapięciem na zatrzask
Funkcje:
Godziny, minuty, sekundy
Data na godzinie 3
Chronograf z dokładnością do 1/20 sekundy
Tachymetr
Funkcja zatrzymania sekundnika
Overcharge prevention function
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















