na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3271739002
- Kolekcja: Save the Ocean
- Średnica koperty: 44 mm
- Materiał koperty: Tworzywo sztuczne
- Kolor koperty: Czarny
- Materiał paska: Tekstylne tworzywo sztuczne (recyklingowane)
- Kolor paska: Czarny
- Kolor tarczy: Czarny matowy
- Wyświetlacz: Analogowy
- Szkło: Mineralne, hartowane
- Wodoodporność: 3 ATM (30 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy
- Funkcje:
- Chronograf
- Datownik
- Wskazanie godziny, minut i sekund
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy
- Zapięcie: Klamra
- Grubość koperty: 11 mm
- Styl: Sportowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |




Grawerowanie 















