na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3253579517
- Seria: 240
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Średnica koperty: 32 mm
- Grubość koperty: 9 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Powierzchnia koperty: Matowa i polerowana
- Kształt koperty: Okrągła
- Typ szkła: Szkło mineralne (hartowane)
- Kolor tarczy: Niebieski
- Bezel: Stały
- Koronka: Nie zakręcana
- Wodoodporność: 5 ATM (odporny na zachlapania, można z nim brać prysznic, ale nie nadaje się do pływania)
- Materiał paska: Stal nierdzewna
- Kolor paska: Srebrny
- Szerokość paska: 16 mm
- Zapięcie: Zatrzaskowe (składane)
- Funkcje dodatkowe: Datownik, godziny, minuty, sekundy
- Podświetlenie: Luminescencyjne wskazówki i indeksy
- Maksymalny obwód nadgarstka: 200 mm
- Waga: 90 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















