na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3253578017
- Kolekcja: 270
- Średnica koperty: 37 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Materiał paska: Stal nierdzewna
- Kolor paska: Srebrny
- Kolor tarczy: Czarny
- Wyświetlacz: Analogowy
- Szkło: Mineralne, hartowane
- Wodoodporność: 5 ATM (50 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Funkcje:
- Chronograf
- Datownik
- Wskazanie godziny, minut i sekund
- Format 24-godzinny
- Zapięcie: Zatrzaskowe zapięcie
- Grubość koperty: 10 mm
- Styl: Sportowy
- Waga: 40 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















