na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3253517021
- Kolekcja: 660
- Średnica koperty: 43 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Czarny i srebrny
- Materiał paska: Stal nierdzewna, siatka mediolańska
- Kolor paska: Czarny
- Kolor tarczy: Zielony matowy
- Wyświetlacz: Analogowy
- Szkło: Mineralne, hartowane
- Wodoodporność: 5 ATM (50 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy, kaliber Miyota 2315
- Funkcje:
- Wskazanie godziny, minut i sekund
- Datownik
- Luminensencyjne wskazówki i indeksy
- Zapięcie: Zatrzaskowe zapięcie
- Grubość koperty: 11 mm
- Styl: Sportowy, elegancki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















