na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
seria 240 41 mm
Nr producenta
R3253476003
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,12 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
41 mm
Grubość koperty
12 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
utwardzone, szkło mineralne
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Srebrny
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebrny
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
20 mm
Maks. obwód nadgarstka
210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















