na wyczerpaniu
Opis
- Model: R3253161526
- Kolekcja: 230
- Średnica koperty: 35 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna, złota powłoka
- Materiał paska: Stal nierdzewna
- Kolor paska: Złoty
- Kolor tarczy: Biały
- Wyświetlacz: Analogowy
- Szkło: Mineralne, hartowane
- Wodoodporność: 10 ATM (100 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy
- Funkcje:
- Wskazanie godziny, minut i sekund
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy
- Datownik
- Zapięcie: Zapięcie typu diver z blokadą bezpieczeństwa
- Grubość koperty: 10 mm
- Styl: Sportowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















