na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Materiał koperty: ABS (tworzywo sztuczne)
- Kolor koperty: Czarny
- Szkiełko: Plastikowe
- Kolor tarczy: Czarny
- Indeksy i wskazówki: Cyfrowe, z podświetleniem
- Pasek: Silikonowy, czarny
- Szerokość paska: 22 mm
- Typ zapięcia: Klamra
- Wodoodporność: 50 metrów (5 ATM)
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik, alarm, timer, godzina, minuta, sekunda
- Waga: 45 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Plastikowe |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Wielofunkcyjny |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















