na wyczerpaniu
Opis
-
Zegarek Damski
Seria producenta: The Oval
Kod kreskowy: 8720246511970
Styl: Elegancki
Waga [kg]: 0,04
Wyświetlacz: Analogowy
Ruch: Bateria (kwarc)
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Szerokość koperty [mm]: 24
Grubość koperty [mm]: 7
Kształt obudowy: Owalny
Wodoodporność [ATM]: 3
Kolor obudowy: Różowe złoto
Szkło: hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy: Masa perłowa
Materiał paska: Stal nierdzewna
Kolor paska: Różowe złoto
Szerokość paska [mm]: 14
Maks. obwód nadgarstka [mm]: 190

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 24 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















