Cena regularna:
499,00 zł
średnia ilość
Opis
Zegarek Police PL15714JS.61 Bleder to elegancki, męski czasomierz o nowoczesnym designie. Posiada kopertę o średnicy 44 mm, wykonaną z matowej i polerowanej stali nierdzewnej, co nadaje mu solidny i stylowy wygląd. Na szarej tarczy znajduje się subtelny motyw czaszki, który dodaje zegarkowi charakteru. Zegarek jest napędzany precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, a mineralne szkło zapewnia odporność na zarysowania.
Zegarek ma wodoodporność na poziomie 3 ATM, co czyni go odpornym na lekkie zachlapania, np. podczas mycia rąk. Pasek wykonany jest z wysokiej jakości skóry cielęcej w kolorze czarnym, co zapewnia wygodę noszenia. Zegarek ten jest idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących zarówno elegancję, jak i wyjątkowy styl.
- Średnica koperty: 44 mm
- Grubość koperty: 10 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Kształt koperty: Okrągła
- Materiał szkła: Mineralne
- Wodoodporność: 5 ATM
- Mechanizm: Kwarcowy
- Kolor tarczy: Szary
- Pasek: Skórzany, czarny, z zapięciem na sprzączkę
- Szerokość paska: 22 mm
- Maksymalny obwód nadgarstka: 220 mm
- Funkcje: Wyświetlanie godzin, minut, sekund
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















