na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Police PEWJQ2203204 z serii Salkantay to męski model o nowoczesnym, sportowym designie, łączący elegancję z funkcjonalnością. Zegarek posiada okrągłą kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej o średnicy 45 mm, w srebrnym kolorze. Jego tarcza jest utrzymana w odcieniach szarości, a pasek wykonany z zielonego silikonu dodaje całości stylowego kontrastu.
Zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, co zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu. Model ten posiada również funkcję wyświetlania daty i dnia tygodnia. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM sprawia, że zegarek jest odporny na zachlapania, ale nie nadaje się do pływania.
Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i wygodnemu paskowi, zegarek idealnie nadaje się na codzienne noszenie, jak i na sportowe okazje.
- Marka: Police
- Model: Salkantay PEWJQ2203204
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
- Średnica koperty: 45 mm
- Grubość koperty: 11 mm
- Tarcza: Szara
- Pasek: Silikonowy, zielony
- Szkło: Mineralne
- Wodoszczelność: 3 ATM
- Funkcje dodatkowe: Wyświetlanie daty i dnia tygodnia
- Zapięcie: Klamra
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















