Paul Rich PR-45229 - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Paul Rich
• Model / numer referencyjny: PR-45229
• Kolekcja: Star Dust II
• Mechanizm: kwarcowy
• Typ mechanizmu: Swiss Made quartz
• Wyświetlanie: analogowe
• Funkcje: godzina, minuta, sekunda
• Materiał koperty: stal nierdzewna
• Kolor koperty: srebrny
• Wykończenie koperty: matowe
• Kształt koperty: poduszkowy
• Średnica koperty: 43 mm
• Grubość koperty: 11 mm
• Szkło: mineralne utwardzane
• Kolor tarczy: niebieski
• Wskazówki / indeksy: luminescencyjne
• Materiał bransolety: stal nierdzewna
• Kolor bransolety: srebrny
• Szerokość bransolety: 20 mm
• Zapięcie: składane
• Wodoszczelność: 5 ATM
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
Grawerowanie 















