Paul Rich PR-45219 - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
Marka: Paul Rich
Model: PR-45219
Kolekcja: Astro Day & Date Eclipse
Typ: zegarek męski
Mechanizm: kwarcowy
Mechanizm: Miyota Japan 2350
Sposób zasilania: bateria
Wyświetlanie czasu: analogowe
Kolor tarczy: niebieski
Kolor koperty: różowe złoto
Materiał koperty: stal nierdzewna
Szerokość koperty: 42 mm
Grubość koperty: 14 mm
Kształt koperty: owalny
Szkiełko: mineralne utwardzane
Kolor paska: czarny
Materiał paska: silikon
Szerokość paska: 20 mm
Zapięcie: sprzączka
Wodoszczelność: 5 ATM
Funkcje: datownik, dzień tygodnia, godziny, minuty, sekundy
Podświetlenie: luminescencyjne wskazówki i indeksy
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















