na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny, typu Orient F6T22
- Liczba kamieni: 22
- Rezerwa chodu: 40 godzin
- Gwarancja: 3 lata
- Dokręcanie koronką: Tak
- Stop sekunda: Tak
- Koperta: Wodoszczelność 30 m (3 bar), kolor srebrny, materiał stal, kształt okrągły, przeszklony dekiel, szerokość 40 mm, grubość 12.0 mm
- Tarcza: Kolor niebieski, typ open heart, wskazanie czasu analogowe
- Szkło: Mineralne, sferyczne
- Pasek: Skóra naturalna, kolor niebieski, zapięcie na sprzączkę, szerokość paska przy kopercie 21 mm, maksymalny obwód (koperta + pasek) 20.0 cm
- Styl: Klasyczny
- Waga: 55.00 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















