na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kaliber F6724 Automatyczny, z możliwością nakręcania ręcznego, z funkcją hackingu (zatrzymanie wskazówki sekundowej)
- Rezerwa mocy: Około 40 godzin
- Funkcje: Data, tylna część koperty z możliwością podglądu mechanizmu
- Szkiełko: Wypukłe, mineralne
- Kolor tarczy: Biały
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Średnica koperty: 38.4 mm (bez koronki)
- Długość lug-to-lug: 44 mm
- Grubość koperty: 12.5 mm
- Wodoszczelność: 30 m
- Koronka: Popychana/wyciągana
- Materiał ramki: Stal nierdzewna
- Funkcja ramki: Stała
- Materiał paska: Skórzany pasek
- Zapięcie: Klamra
- Szerokość lug: 20 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















