na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny Epson F6D22, z możliwością ręcznego nakręcania, funkcją stop sekunda i rezerwą chodu 40 godzin.
- Wodoszczelność: 50 metrów.
- Koperta: Stal szlachetna, szerokość 44 mm, grubość 12 mm.
- Tarcza: Kolor zielony, wskazanie czasu analogowe.
- Szkiełko: Mineralne.
- Bransoleta: Stal szlachetna w kolorze srebrnym, szerokość 22 mm.
- Gwarancja: 3 lata.
- Dodatkowe cechy: Zakręcany i transparentny dekiel, datownik dni miesiąca i tygodnia, kalendarz Multi Year.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















