Cena regularna:
1 279,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Orient RA-AC0M10L30B to elegancki zegarek z kolekcji Bambino, łączący klasyczny design z nowoczesnymi funkcjami. Wyposażony w precyzyjny mechanizm automatyczny Orient F6724 z 22 kamieniami i rezerwą chodu do 40 godzin, zapewnia niezawodność i dokładność. Srebrna koperta o średnicy 38 mm harmonizuje z niebieską tarczą, a bransoleta ze stali szlachetnej dodaje szyku. Wodoszczelność na poziomie 30 metrów chroni zegarek przed przypadkowymi zachlapaniami.
-
Producent: Orient
Kolekcja: Bambino
Rodzaj zegarka: Męski
Mechanizm: Automatyczny Orient F6724
Liczba kamieni: 22
Rezerwa chodu: do 40 godzin
Funkcja stop-sekundy
Możliwość ręcznego naciągu
Tarcza:
Kolor: Niebieski
Indeksy: Znaczniki i cyfry arabskie
Szkiełko: Mineralne
Koperta:
Materiał: Stal nierdzewna
Kolor: Srebrny
Średnica: 38 mm
Grubość: około 12 mm
Bransoleta:
Materiał: Stal nierdzewna
Kolor: Srebrny
Rodzaj zapięcia: Zatrzaskowe
Wodoszczelność: 30 metrów (3 ATM)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















