na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Orient RA-AA0821S39B z serii Mako 2023 to automatyczny zegarek męski, który łączy w sobie trwałość i elegancję. Jego solidna koperta ze stali nierdzewnej została potraktowana szczotkowanym wykończeniem, nadając zegarkowi element surowej elegancji. Mierzy 42 mm szerokości i 13 mm wysokości, a dwukolorowa, jednokierunkowa obrotowa luneta z 120 kliknięciami wyświetla skalę odmierzania czasu do 60 minut oraz posiada świetlny znacznik na pozycji godziny 12.
Tarcza zegarka ma kolor czerwony i prezentuje prosty układ, który umożliwia łatwą czytelność. Znajdują się na niej wskazówki i indeksy godzinowe z luminiscencyjnym wykończeniem, które umożliwiają czytanie godziny w nocy. Ramka datownika znajduje się na godzinie 3, a logo Orient jest dumnie umieszczone poniżej markera godziny 12.
Zegarek prezentowany jest na stalowej bransolecie typu oyster z pionowo szczotkowanym wykończeniem. Bransoleta zapina się za pomocą zapięcia typu deployant.
Napędzany jest przez automatyczny mechanizm kalibru F6922 firmy Orient, który składa się z 22 kamieni i oferuje rezerwę mocy wynoszącą 40 godzin. Zegarek jest wodoodporny do 200 metrów, co oznacza, że nadaje się do nurkowania
- Model: RA-AA0821S39B
- Mechanizm: Caliber F6922 Automatyczny, z możliwością nakręcania ręcznego, funkcja Hacking
- Rezerwa chodu: Około 40 godzin
- Dokładność: +25/-15 sekund na dzień
- Funkcje: Dzień i data, luminiscentne wskazówki i indeksy
- Szkiełko: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Kolor tarczy: Srebrny
- Materiał koperty: Stal nierdzewna z wykończeniem szczotkowanym
- Średnica koperty: 42 mm
- Grubość koperty: 13 mm
- Wodoodporność: 200 metrów
- Koronka: Zakręcana, chroniona
- Materiał lunety: Stal nierdzewna
- Funkcja lunety: Jednokierunkowa, obrotowa z 120 kliknięciami
- Materiał paska: Stal nierdzewna
- Rodzaj zapięcia: Zapięcie typu deployant
- Szerokość lug: 22 mm
- Rodzina: Mako
- Styl zegarka: Nurkowanie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Brązowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















