Cena regularna:
499,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 39 mm
Grubość koperty: 12 mm
Tarcza: Niebieska z analogowym wyświetlaczem, chronografem i datownikiem między godziną 4 a 5
Szkiełko: Mineralne
Bransoleta: Stal nierdzewna
Szerokość bransolety: 21 mm
Zapięcie: Motylkowe
Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
Funkcje: Wskazanie godzin, minut, sekund, chronograf, datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | PARKER |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Regulowane |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Cyrkonie |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















