na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna w kolorze różowego złota
Średnica koperty: 39 mm
Tarcza: biała z chronografem, datownikiem i ozdobnymi kryształkami
Szkło: mineralne
Bransoleta: stalowa, dwukolorowa (srebrno-różowe złoto)
Wodoszczelność: 50 metrów (odporny na zachlapania)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Data,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















