Cena regularna:
699,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Wyposażono go w mechanizm kwarcowy, klasyczny układ trzech wskazówek oraz tarczę z subtelnie błyszczącym wykończeniem.
Wodoszczelność 5 ATM (50 m) chroni przed codziennymi zachlapaniami, a kompaktowa konstrukcja koperty (26 mm) sprawia, że zegarek idealnie komponuje się jako elegancki dodatek.
Typ: Kwarcowy
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda
Precyzja: Standardowa dokładność mechanizmu kwarcowego
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna w kolorze złotym
Średnica: 26 mm
Grubość: ~7 mm
Odporność na wodę: 5 ATM (50 m)
Szkiełko: Mineralne
Tarcza
Kolor: Jasny / kremowy
Indeksy: Rzymskie
Funkcje dodatkowe: Detale dekoracyjne, brak chronografu
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna pozłacana
Szerokość: ok. 12 mm
Zapięcie: Zatrzaskowe, składane
Wytrzymałość i trwałość
Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej
Design i estetyka
Wygląd: Kobiecy i elegancki
Wykończenie: Powłoka złota, błyszczące elementy dekoracyjne
Dla: Kobiet ceniących subtelne, ozdobne dodatki na co dzień i z okazji
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 26 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















