Cena regularna:
559,00 zł
średnia ilość
Opis
Model: MK5955
Mechanizm: Kwarcowy
Materiał koperty: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym
Średnica koperty: 44 mm
Grubość koperty: 13 mm
Kolor koperty: Złoto-srebrny (dwukolorowy)
Materiał bransolety: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym
Szerokość bransolety: 22 mm
Kolor bransolety: Złoto-srebrny (dwukolorowy)
Kolor tarczy: Srebrny
Kolor wskazówek: Złoty
Szkło: Mineralne
Funkcje:
Data
Chronograf
Wodoszczelność: 5 ATM (50 metrów)
Typ zapięcia: Zatrzask z przyciskiem
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















