na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolekcja
BRADSHAW
Kolor koperty
Złoty
Średnica koperty (od-do)
36 - 40 mm
Szerokość paska
16
Średnica koperty (dokładnie)
37 mm
Grubość koperty
8 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Złoty
Funkcje
Tarcza 12-godzinna
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Złoty
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
10 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Typ kalendarza
Data
Zapięcie
Z przyciskiem
Kamienie
Cyrkonie
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | BRADSHAW |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Cyrkonie |
Grawerowanie 















