Cena regularna:
4 999,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta:
- Średnica: 40 mm
- Materiał: Plastik z recyklingu pochodzący z oceanów
- Wysokość: 11 mm
- Wodoodporność: 10 ATM (100 metrów)
- Szkło: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną
- Bezel: Materiał #Tide
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny z wzorem logo Mahindra Racing
- Datownik: Na godzinie 3
- Luminescencja: Tak
-
Mechanizm:
- Typ: Kwarcowy
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 3
-
Pasek:
- Materiał: Gumowy, wymienny, dostępny w dwóch kolorach (czarny z czerwonym logo 'M' i czerwony z czarnym logo 'M')
- Zapięcie: Klamra z czarnego plastiku pochodzącego z recyklingu
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Plastik |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Plastikowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















