Cena regularna:
1 299,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć Mężczyzna
Seria producenta Traguardo Chrono 45mm
Nr art. R8873612015
Styl sportowy
Waga produktu 0.19
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Funkcje Chronograf, Godzina, Minuta, Sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 45 mm
Grubość koperty 13 mm
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 10 ATM
Kolor obudowy Srebrny
Matowa powierzchnia, polerowana
Korona skręcana
Szkło hartowane, szkło mineralne
Obudowa Dno przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy szary
Illum. indeksy
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Kolor paska do zegarka srebrny
Zapięcie składane
Szerokość paska 22 mm
Maks. obwód nadgarstka 210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















