Cena regularna:
1 549,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy, kaliber JS50-00C
Średnica koperty: 45 mm
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kolor koperty: Stal nierdzewna
Kolor tarczy: Czarny
Wskazówki: Srebrne
Materiał paska/bransolety: Stal nierdzewna
Kolor paska/bransolety: Stal nierdzewna
Szkło: Mineralne
Wodoodporność: 100 metrów
Dodatkowe funkcje: Chronograf
Kształt koperty: Okrągły
Dodatkowe informacje: Zegarek jest dostarczany w oryginalnym pudełku Maserati
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Wyposażenie | Bransoleta |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | HARDLEX |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
Grawerowanie 















