Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Kod kreskowy
8033288894186
R8871621014
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,08
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
24-godzinny, Chronograf, Data, Godzina, Minuta, Sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość koperty
12 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 atm
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
utwardzony, szkło mineralne
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Oświetlenie
ilum. indeksy
Materiał paska zegarka
Krzem
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
20 mm
Maks. obwód nadgarstka
220 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |
Grawerowanie 















