Cena regularna:
1 030,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kod kreskowy
8033288983866
Rodzaj
Damski
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,08
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
34 mm
Grubość koperty
9 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 atm
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Błyszcząca
Koronka zakręcana
Szkło
utwardzony, szkło mineralne
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Perłowy
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebrny
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość bransolety
16 mm
Maks. obwód nadgarstka
190 mm

Co jest w zestawie?
Oryginalne firmowe opakowanie Maserati
Instrukcja obsługi w języku polskim
Dokumenty dotyczące gwarancji
(Czas gwarancji wynosi 24 miesiące. Gwarancja realizowana jest przez autoryzowany serwis producenta, którego adres znajduje się w dokumentacji zegarka)
>>> KUPUJESZ PRODUKT Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI<<<
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |


Grawerowanie 















